Sprzedaż - Serwis Ciągników i Maszyn Rolniczych

ul.3-go Maja 4, 05-320 Mrozy

Linia do zielonek, siana i słomy

W skład oferowanej uniwersalnej linii do belowania wchodzą:
  • Prasa zwijająca Z-543 przeznaczona do formowania w bele materiałów słomiastych oraz podsuszonej zielonki z przeznaczeniem na sianokiszonkę. Bele o średnicy 1200 mm standardowo obwiązywane są sznurkiem lub opcjonalnie siatką. Prasa może być wyposażona w układ centralnego smarowania łańcuchów. Przystosowana jest w pełni do poruszania się po drogach publicznych.
  • Zbieracz bel T-127 przeznaczony do załadunku, transportu i rozładunku stogowania) materiałów sprasowanych w formie bel. Obsługa maszyny jest całkowicie zautomatyzowana. Dzięki zespołowi sterowania (cięgna Morse’a), kierowca może sterować zbieraczem bezpośrednio z kabiny ciągnika.
  • Stacjonarna owijarka bel Z-555/1 to hydraulicznie sterowane i proste w obsłudze urządzenie. Służy do owijania folią pojedynczych bel utworzonych przez prasę zwijającą. Przeznaczona jest do współpracy z ciągnikami o min. mocy 30 kW  (40 KM), posiadającymi trzypunktowy układ zawieszenia narzędzi.
  • Platforma transportowa T-665 ma uniwersalne zastosowanie w każdym gospodarstwie rolnym. Umożliwia łatwy załadunek, przewóz i wyładunek od 22 do 33 bel.