Sprzedaż - Serwis Ciągników i Maszyn Rolniczych

ul.3-go Maja 4, 05-320 Mrozy

Mistral

Ciągnik  znany w Polsce od 1999 r. zdobył sobie już należytą pozycje i opinie użytkowników jako niezawodny i ekonomiczny.

Od 2010 roku dostępna jest 3 generacja tych ciągników wyposażonych w silniki spełniające normy Euro 3, ponadto poprawiona została ergonomia stanowiska operatora, parametry hydrauliki zewnętrznej oraz podnośnika, zmieniła się również wygląd zewnętrzny.

Konstrukcje tą cechują:

  • Kompaktowe wymiary i doskonała zwrotności i duży prześwit do prac w sadownictwie.
  • Niska masa własna oraz możliwość zastosowania ogumienia typu GARDEN pozwala mu pracować na terenach zielonych, boiskach, polach golfowych
  • Opcjonalnie dostępny przedni TUZ i WOM i może być wykorzystywany do odśnieżania i innych prac komunalnych
  • Standardowo wyposażony w zsynchronizowane skrzynie przekładniowe z rewersem mechanicznym na życzenie może być wyposażony w reduktor biegów pełzających z zastosowaniem np. w szkółkarstwie
  • Dostępne są wersje zarówno ze składanym pałąkiem ochronnym umożliwiającym pracę w tunelach foliowych oraz wersja z kabiną ogrzewaną a na życzenie wyposażoną również w klimatyzację.
Wszystkie modele wyposażane są w oszczędne silniki z wtryskiem bezpośrednim renomowanej Japońskiej firmy Yanmar - jednostki bardzo trwałe i niezawodne dostępne zależności od mocy wersje 4 i 3 cylindrowe.